Kolorystyka mebli kuchennych. Propozycje warte Twojej uwagi!

meble na wymiar chorzów
Nowoczesna kuchnia. Sprawdź jakie są obecnie trendy
17 września 2019
meble na wymiar chorzów
Która stylistyka kuchennych wnętrz jest Ci najbliższa?
29 października 2019
Zobacz wszystkie

Kolorystyka mebli kuchennych. Propozycje warte Twojej uwagi!

kuchnia na wymiar chorzów

Nie da się ukryć, że aranżacja kuchni sprawia nam spore problemy. Dzieje się tak, ponieważ nie posiadamy odpowiednich informacji oraz wiedzy z zakresu nowoczesnych wnętrz kuchennych. Spróbujmy zatem przybliżyć najciekawsze kompozycje kolorystyczne, które będą ze sobą współgrać.

Koniec z szarością!

Jeszcze kilka lat temu wszystkie kuchnie zaczęły być przemalowywane na różnego rodzaju odcienie szarości. Oczywiście w połączeniu z innymi, bardziej żywymi barwami ma to sens, Jednakże w wielu przypadkach było to zbyt monotonne, a przestrzenie kuchenne nie prezentowały się tak ciekawie i interesująco jak mogły. Aktualnie kolor szary jest nadal wykorzystywany w aranżacjach, aczkolwiek z o wiele mniejszym natężeniem. Warto jest postawić na barwy charakterystyczne, które rzucają się w oczy.

Rozdział kolorystyki względem zabudowy kuchennej

Meble na wymiar do kuchni mogą być podzielone na dwa rodzaje. Zabudowa wysoka w postaci szafek wiszących i niska czyli blaty. Nadanie ciekawej koncepcji w tym przypadku może być bardzo ciekawe. Rozróżnienie kolorystyki co do podziału na meble wyższe i niższe. Może to być połączenie jaskrawych barw jak limonka z nieco bardziej stonowaną bielą lub brązem.

meble na wymiar chorzówKorpusy i fronty

Kolorystyka mebli kuchennych może być również rozdzielona na poszczególne elementy. Front w jednym, a korpus w innym kolorze. Dzięki takiemu podziałowi, przestrzeń kuchni będzie optycznie zwiększona. Co więcej, taka koncepcja nada wnętrzu dodatkowego charakteru.

Kolorystyka mebli kuchennych

Ciężko jest jasno określić jaki kolor będzie najbardziej dopasowany do kuchni. Kwestie związane z kolorystyką są bardzo osobiste, a większość z nas ma posiada swoje wyczucie estetyczne. Z naszej strony możemy polecić fronty mebli kuchennych w drewnianych opcjach. Orzech europejski, amerykański, mahoń, palisander? To zróżnicowane opcje, które mogą pasować lub nie, ale z pewnością będą na czasie, a to nam przecież chodzi. Nowoczesna kuchnia powinno spełniać wszelkie kryteria funkcjonalności, ale równie istotne jest zgranie kolorystyczne.

Szafki do zabudowy, meble na wymiar w studio Mebe Chorzów

Nowe wnętrza wymaga dopieszczenia. Istotny jest każdy szczegół. Meble kuchenne na wymiar z Chorzowa powinny spełniać nasze oczekiwania na każdym etapie. W ramach współpracy ze Studiem MEBE możemy liczyć na darmowy pomiar pomieszczenia oraz profesjonalne podejście. Mając dostęp do projektu możemy go systematycznie polepszać w ramach naszych upodobań. Więcej o meblach na wymiar na https://mebe.com.pl/. Chorzów i okolice. Sprawdź dotychczasowe realizacje i odśwież swoją kuchnię.

KONTAKT

//]]>