Nowoczesna kuchnia. Sprawdź jakie są obecnie trendy

meble do kuchni na wymiar z chorzowa
Funkcjonalna kuchnia na małej przestrzeni. O czym pamiętać?
17 września 2019
kuchnia na wymiar chorzów
Kolorystyka mebli kuchennych. Propozycje warte Twojej uwagi!
29 października 2019
Zobacz wszystkie

Nowoczesna kuchnia. Sprawdź jakie są obecnie trendy

meble na wymiar chorzów

Planujesz może remont kuchni i nie jesteś wystarczająco rozeznany w aktualnie panujących trendach? To dobrze trafiłeś! Studio Meblowe Mebe proponuje nowoczesne aranżację wnętrz kuchennych, które można sprawdzić między innymi w naszej galerii zdjęć. Nowe kuchnie powinny być przede wszystkim funkcjonalne. Na co warto jeszcze zwracać uwagę?

Oczywiste jest, że kuchnia to nie tylko meble, blaty, szuflady, szafki czy sprzęt AGD. Na całość nachodzą także okna, firanki, podłoga i kolor ścian. Kuchnia powinna tworzyć przestrzeń dedykowaną dla konkretnych czynności związanych z gotowaniem, dlatego oprócz estetyki wnętrza istotna jest również funkcjonalność. Swobodne przemieszczanie się po kuchni, posiadanie wystarczającej ilości miejsca na wszystkie niezbędne naczynia i sprzęt to podstawa. W wielu przypadkach mogą nastąpić pewnego rodzaju ograniczenia wynikające ze zbyt małej przestrzeni pomieszczenia. Takie trudności można jednak łatwo pokonać.

meble na wymiar

Kolorystyka

Co ciekawe, klasyczna biel powoli odchodzi na dalszy tor. Nadal jest stosowana na frontach mebli kuchennych, aczkolwiek nie w takim stopniu jak jeszcze kilka lat temu. Najmodniejsze kolory do mebli kuchennych to czerń, granat, bordowy. Są to kolory ciemne i nie muszą się one wszystkim podobać. Dla osób ceniących sobie jaśniejsze odcienie polecamy zgaszony morelowy, seledynowy i różowy. Warto zauważyć, że modne kolory z pewnością będą pasować do nowych wnętrz.

Blaty kuchenne

Stosowanie drewnianych blatów kuchennych może efektownie wyglądać, aczkolwiek jest to całkowicie niepraktyczne rozwiązanie, które narazi nas na duże koszty związane z pielęgnacja i czyszczeniem tego typu materiału. My polecamy blaty kamienne, które poza wysoką estetyką są również bardzo praktyczne. Zastosowanie impregnacji kamienia może ułatwić nam sprawę. Blaty wykonane z granitu to ostatnio popularny wybór wśród osób remontujących kuchnię. Kolejnym materiałem wartym uwagi jest lastryko, które powoli wraca do łask.

Meble na wymiar – MEBE Chorzów

Kolejnym elementem są meble na wymiar. Zakup gotowych mebli z reguły mija się z celem. Kuchnia powinna być odpowiednio zaadaptowana. Na stronie http://mebe.com.pl/ znajdziemy wiele ciekawych propozycji mebli na wymiar. Chorzów to miasto, w którym między innymi przeprowadzamy remonty kuchni. Nowoczesność i funkcjonalność to aspekty, na które szczególnie zwracamy uwagę. Meble kuchenne na wymiar i szafy dostępne już teraz. Wystarczy zadzwonić pod podany na stronie internetowej numer telefonu.

KONTAKT