Aranżacja kuchni w 2020 roku. Sprawdź najnowsze trendy

meble na wymiar
Oświetlenie do kuchni? Polecamy niecodzienne rozwiązania!
21 listopada 2019
fronty do mebli na wymiar
Z połyskiem czy matowe – jakie meble kuchenne wybrać?
9 grudnia 2019
Zobacz wszystkie

Aranżacja kuchni w 2020 roku. Sprawdź najnowsze trendy

meble na wymiar chorzów

Planujesz zmianę aranżacji swojej kuchni w przyszłym roku? Zastosuj zatem najmodniejsze rozwiązania, które sprawią, że wnętrze Twojej kuchni będzie na czasie. Kolorystyka, blaty, meble i inne dodatki są stale przeobrażane dzięki czemu mamy dostęp do wielu ciekawych propozycji, które z roku na rok się zmieniają. Nowoczesne wnętrze opiera się nie tylko na modnych kompozycjach, ale przede wszystkim na swoim funkcjonalnym przeznaczeniu.

Kolorystyka do mebli kuchennych

Rok 2019 trzymał się różnych kolorów, w tym tych bardziej jaskrawych. Wnętrza kuchenne w 2020 będą się nieco różnić pod tym względem. Do najnowszych trendów ponownie wracają mniej wyraziste kolory, w tym różne odcienie szarości i beże. Warto jest jednak postawić na detale, które powinny się rzucać w oczy. Podstawowe wyposażenie w kolorystyce złota, miedzi, czerni i grafitu z pewnością nadadzą pomieszczeniu elegancji i szyku. Do zastosowania zalecamy także materiały w postaci drewna, które stworzą wspólnie kompozycję ciepłej przestrzeni kuchennej. Odpowiednie będą także kamienie dekoracyjne w postaci marmuru czy kwarcu. Starajmy się unikać odcieni z połyskiem. Meble kuchenne matowe będą w pełni dopasowany do nowych trendów.

meble na wymiar chorzówMinimalistyczne rozwiązania aranżacyjne

Przesyt i bogactwo nie będzie szedł w parze z nowymi trendami, dlatego warto jest postawić na wnętrza, które będą proste, a zarazem eleganckie. Minimalizm sprawia, że wnętrza pomieszczeń stają się bardziej funkcjonalne ze względu na odrzucenie zbędnych materiałów i akcesoriów, które tylko zagracają przestrzeń. Meble do kuchni powinny być wąskie i długie. Tym samym wracając do klasyki. Co do uchwytów, to najlepiej będzie z nich całkowicie zrezygnować. Pamiętając o najnowszych trendach nie możemy wspomnieć o funkcjonalności pomieszczenia kuchennego. Jest to miejsce, w którym spędzamy sporą część naszego wolnego czasu. Istotne jest, aby powierzchnia była dostosowana do naszych potrzeb jak i możliwości. Tym samym, wyspa kuchenna nadal będzie najlepszym rozwiązaniem dla zwiększenia praktyczności pomieszczenia.

MEBE Chorzów – funkcjonalne meble na wymiar do kuchni

Nasze studio MEBE zapewnia nowoczesne rozwiązania aranżacyjne. Kuchnia powinna być sercem domu, dlatego też staramy się, aby nasze projekty były dopasowane do aktualnie panujących trendów. Meble na wymiar są dostępne w Chorzowie i pobliskich miastach. Dzięki naszym projektom jesteś w stanie stworzyć wnętrze kuchni, które będzie odpowiadać najnowszym standardom. Więcej na http://mebe.com.pl/meble-na-wymiar-chorzow-mebe/.

KONTAKT